Субота

Курсы валют на PROext

Праздники Украины
«  Квітень 2024  »

Що гарніше всього на світі?
музыка mp3
здесь mp3
Вознесенська гімназія №1

В гімназії створені належні умови для здійснення профільного навчання. Навчальний процес відбувається за трьома профілями: математичний, природничий, гуманітарний.

На профільне навчання виділено 70% навчальних годин варіативної частини базового навчального плану. На поглиблене вивчення предметів - 25 год., на факультативні курси – 16 год., спецкурси – 21 год., індивідуальні та групові заняття – 9,5 год. В класах гуманітарного напрямку викладається друга іноземна мова, спецкурси «Країнознавство», «Основи ораторського мистецтва», «Європейський вибір держави».  В класах з поглибленим вивченням математики викладаються такі факультативи та спецкурси: “Олімпіадні задачі”, логіка, креслення, інформатика з 8 класу. В класах природничого напрямку – “Хімія і природа”, “Основи хімічних технологій”, “Основи хімічного аналізу”, психологія. Ці види занять сприяють поглибленню знань учнів, формуванню базового ядра їх освітньо- професійної компетентності.

Здійснення профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів неможливо без відповідного кадрового забезпечення. В гімназії працює 37 вчителів, з них спеціалістів вищої категорії – 28, мають звання “вчитель-методист” – 11, “старший вчитель” – 8. Це – сильний колектив педагогів-новаторів, справжніх майстрів своєї справи.

Збагаченню навчально-виховного процесу сприяє впровадження нових освітніх технологій, а саме: розвивального навчання, інтерактивних, проектних технологій, технології навчання як дослідження, новітніх інформаційних технологій. З питань впровадження нових інформаційних технологій, проведення інтегрованих, бінарних уроків та заходів гімназія тісно співпрацює з Міським науково-методичним центром, комп’ютерним центром, ВНЗ, Корпусом Миру США. В гімназії працюють базові кабінети профільного навчання. Ресурсний центр та Прес-центр створені в результаті співпраці гімназії з Корпусом Миру США для вивчення іноземних мов. На базі кафедри фізико-математичних дисциплін працює Лабораторія проектних технологій. Для вивчення природничих дисциплін в гімназії створено Базовий кабінет природничих дисциплін та Центр здоровя.

Науковий супровід профільного навчання збагачується за рахунок співпраці Шкільного наукового товариства з МАН. Щорічно на шкільній науково-практичній конференції захищається 20-30 учнівських науково-дослідницьких робіт переважно з профільних дисциплін. 40% гімназистів, що працюють в ШНТ, щорічно проходять тестування до міського територіального відділення МАН. Переможці 100% вступають до МАН м. Миколаєва, працюють над написанням дослідницьких робіт, беруть участь в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Гімназисти посідають призові місця в цьому конкурсі з математики, інформатики, географії, економіки, психології.

Злагоджено працюють всі ланки системи навчальної роботи: поряд з урочною системою організовуються предметні тижні, проводяться інтелектуальні ігри, конкурси, олімпіади, налагоджено видавничу діяльність,  роботу в мережі Інтернет.

Про результативність профільного навчання в гімназії свідчать підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад, де гімназисти впевнено посідають першість в рейтингу серед шкіл міста. Високий рівень знань виявляють учні з таких предметів, як математика, хімія, іноземні мови, географія, українська мова та література.

Гімназією підтримуються договірні стосунки з ВНЗ, що входять до навчально-методичного комплексу: ОНАХТ, ОДУ ім.Мечнікова, МДГУ ім.П.Могили, ВК МДАУ. В рамках цієї співпраці проводиться відповідна профорієнтаційна робота, організовується робота підготовчих курсів, проводяться практичні та лабораторні роботи на базі вищезазначених ВНЗ, залучається професорсько-викладацький склад до проведення лекційно-семінарських занять з профільних дисциплін.

be number one Рейтинг коммерческих и информационных сайтов России Rambler's Top100 Счетчик тИЦ и PR Анализ сайта bigmir)net TOP 100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
новости, загрузка.